Speed NetworkingTM / etohum & Microsoft

Business Networking Akademi® 'nin tasarladığı, e-Tohum ve Microsoft işbirliğiyle hayata geçen Speed Networking seansıdır.

Bu Speed Networking seasında bilişim dünyasının birbirini daha yakından tanıması, iş ve fikir ortaklıklarının artırılması ve melek yatırımcıların hızlı ve etkin bir formatta girişimcilerle tanışması sağlanmıştır.

e-Tohum Hakkında

Yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi, kendi internet şirketini kurmak isteyen girişimcilerle; şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan platformdur.

İnternet konusunda yeni iş fikri olan henüz şirketini kurmamış, iş fikrini gerçekleştirmek için şirketini kurmak üzere olan, internet şirketini / yeni girişimi kurmuş, sermaye, yönetim, pazarlama ve diğer desteğe ihtiyacı olan herkes etohum'a başvuru yapabilir.

İnternet girişimcisi olmak isteyenlere yeni işe başlama bilgisi, uygun girişimcilik ortamının sağlanması ve iş planlarının yatırımcı olabilecek şirket, kişi, yatırımcılar tarafından değerlendirilmesini sağlayacak bir ortamın sağlanması amaçlanmaktadır.