Ana Sayfa
  1. Ertuğrul Belen
Ertuğrul Belen Kimdir.

Ertuğrul Belen Kimdir

Ertuğrul Belen, kişisel ve kurumsal hedeflerin güven odaklı ve sistematik iş birliktelikleriyle tasarlanması vizyonuyla 2008 yılında Business Networking Akademi'yi kurmuştur. Ertuğrul Belen, birçok BIST 100 kurum lideriyle CEO ve Lider Networking Koçluk Programı'nı gerçekleştirmiştir.

100 binin üzerinde profesyonel ve girişimciye Türkiye'de bir 'ilk' olan tescilli Networking ve LinkedIn ile Profesyonel Kişisel Marka eğitimleri vermiş ve BNA Speed Networking™ hızlı tanışma seanslarını tasarlamıştır. Deneyim ve araştırmalarını düzenli yayınlayan Ertuğrul Belen, Çok Satanlara girmeyi başaran “Networking, Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı”, “İş Dünyasında LinkedIn ile Networking" kitaplarının yazarı, "Girişimciliğin Altın Kuralları" ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı "KOSGEB Girişimcilik El Kitabı"nın ortak yazarıdır.

Galatasaray Lisesi ve Wisconsin Üniversitesi mezunu Ertuğrul Belen, Erickson Coaching International’da Profesyonel Koçluk ve NLP Master çalışmalarını tamamlamıştır. Türkiye Milli Yüzme Takımı eski yüzücüsü ve Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Üyesidir.

Referans, Akreditasyon ve Ödüller

Stevie Awards, Brandon Hall ve ATD ödüllerine layık görülen Kurumsal Akademi ve şirket İş birlikleri;

Financial Times En iyi 100 "Yönetici Geliştirme Merkezi" akreditasyonlu liderlik programı iş birliği;

Erickson International Profesyonel Koçluk ve NLP Master Koçluk Akreditasyonu;

Tescilli Networking Eğitimleri tasarımcısı ve uygulayıcısı Ertuğrul Belen’in gerçek vakalarla kaleme aldığı Networking (Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı) ve LinkedIn ile Networking kitapları çok satanlara girmeyi başarmıştır.