Markalarımız

Tüm Networking araştırma, eğitim ve uygulamaları patentli gerçekleşmektedir. Business Networking Akademi®, Speed Networking, “Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı Metodolojisi” markalarının tüm kullanım ve içerik hakları Ertuğrul Belen’e aittir.

Networking eğitim ve uygulamalarında kullanılan kaynaklar, materyaller, görseller ve içeriğin orijinal olması Business Networking Akademi® ve Ertuğrul Belen için esastır. 

Son Gelişmeler

13Ağustos
UniBusiness Ertuğrul Belen ile Networking Röportajı

-Biraz kendinizden bahseder misiniz? Merhaba, adım Ertuğrul Belen. Galatasaray Lisesi'nden sonra yüzme bursu alarak Amerika Birleşik Devletleri'ne üniversite için gittim. O yıllarda, bir hocam sayesinde Speed Networking olarak bilinen hızlı tanışma seanslarıyla tanıştım.

30Temmuz
"İş Dünyasında LinkedIn ile Networking" Dünya Gazetesi Kitap Ekinde Yayınlandı

Yıllar önce yazdığı Networking – Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı adlı kitabıyla alanında önemli bir boşluğu dolduran Ertuğrul Belen, yeni kitabında Linkedln ile iş dünyasında networking yapmanın yollarını anlatıyor.

25Temmuz
CEO ve Lider Networking Röportajları - Leyla Alaton - Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi

Leyla Alaton, Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyeliği ve Alvimedica Yönetim Kurulu Başkanlığının yanı sıra, kadının başarısı için kafa yoran bir kadın lider.