Videolar

Networking Kitabı "Haftanın Kitabı" Seçildi

Networking Kitabı 11. baskısına yaklaşırken, "Haftanın Kitabı" seçilmesi Business Networking Akademi'de kutlandı. Teknolojik Programı'na, haberi düzenleyen Mehmet Hamdi Bol'a ve sunan Cem Sünbül'e teşekkür ederiz.


Speed Networking™ Yabancı Sermayeli Şirketler Buluşması

Ertuğrul Belen'in İzmir Kalkınma Ajansı için tasarladığı ve yüzün üzerinde şirketin katıldığı Speed Networking™ Yabancı Sermayeli Şirketler Buluşması, katılım sonrası gerçekleştirilen araştırmada %100 katılımcı memnuniyetiyle tamamlandı. 2000 üzerinde yeni iş bağlantısı kurulan hızlı tanışma seansının açılışını İzmir Valisi Mustafa Toprak gerçekleştirdi.


Güçlü ve Güven Odaklı Çevre Oluşturmak - Networking Eğitimleri & PwC

Uluslararası denetim, vergi ve danışmanlık şirketi PwC Learning & Development bünyesindeki Lunch & Learn uygulaması kapsamında Ertuğrul Belen, yönetici ve Partnerlarla buluştu. Danışmanlıkta Networking'in önemi ve en iyi uygulamlarına gerçek vakalarla değinen Ertuğrul Belen, Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma metodolojisini detaylandırdı.


Speed Networking™ Hızlı Tanışma Seansları

Speed Networking™ uzmanı Ertuğrul Belen'in uluslararası bir platform olan etohum'da yıllardır gerçekleştirdiği Speed Networking™ hızlı tanışma seanslarıyla ilgili bilgilendirmesini ve katılımcıların yorumlarını keyifle seyredebilirsiniz.


Ertuğrul Belen ile Speed Networking™

Her yıl etohum ve birçok uluslararası sponsor desteğiyle gerçekleşen Startup Turkey Speed Networking seanslarının tasarımcısı Ertuğrul Belen ve katılımcı yorumlarını seyredebilirsiniz.