Basın / Medya

 Çok satanlar  Networking Kitabı 17. Baskıya Hazırlanıyor.
"Çok satanlar" Networking Kitabı 17. Baskıya Hazırlanıyor

TARİH: 04.04.2018 | MECRA: Tüm Kitapevleri

Business Networking Akademi kurucusu Ertuğrul Belen tarafından kaleme alınan ve D&R ve Optimist Yayınevi Çok Satanlara girmeyi başaran Networking Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı kitabının gözden geçirilmiş 17. baskısı Optimist Yayınevi tarafından yayına hazırlanıyor.


Başarılı Bir Fuar ve Fuar Ekibi için Networking Stratejileri.
Başarılı Bir Fuar ve Fuar Ekibi için Networking Stratejileri

TARİH: 30.06.2016 | MECRA: Para Dergisi

Türkiye’de Networking denince akla ilk gelen halen “Kartvizit Ninjaları” oluyor; karşılaştığı herkesle konuşmaya çabalayan, daha doğru dürüst tanışmadan kartvizitini yapmacık bir gülümsemeyle sunan ve talep eden, performansını dağıttığı kartvizit ve kendi konuşma dakikasıyla ölçen adamlar ve kadınlar…


Beyaz Yakalılar için Sosyal İş Kulüpleri.
Beyaz Yakalılar için Sosyal İş Kulüpleri

TARİH: 30.01.2016 | MECRA: Para Dergisi

Beyaz yakalı profesyonellerin en büyük ihtiyaçlarından biri de “networking”. Hergün aynı iş ortamında farklı profesyonellerle tanışma fırsatı bulamayan beyaz yakalılar için şimdilerde sosyal kulüpler oluşmaya başladı. Bu kulüplerin varlığını nasıl değerlendiriyorsunuz?


Speed Networking™ Hızlı Tanışma Seansları.
Speed Networking™ Hızlı Tanışma Seansları

TARİH: 06.11.2015 | MECRA:

Speed Networking™ hızlı tanışma uygulamasında yüzlerce kişi kısa ve etkili bir yöntemle birbirleriyle tanışıyorlar. Speed Networking™ etohum seanslarının tasarımcısı Ertuğrul Belen ve uluslararası katılımcılar etkinlikle ilgili önemli gözlemlerini paylaşıyorlar.


Ertuğrul Belen TEB KOBİ TV'nin konuğu oldu..
Ertuğrul Belen TEB KOBİ TV'nin konuğu oldu.

TARİH: 18.09.2015 | MECRA: TEB KOBİ TV

Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı kitabının yazarı Ertuğrul Belen, networking ve iş bağlantılarının püf noktaları ile TEB KOBİ TV'nin konuğuydu.


Gel tanışalım önce... Ama usulünce....
Gel tanışalım önce... Ama usulünce...

TARİH: 01.02.2014 | MECRA: BT HABER | Handan Aybars ile Röportaj

Doğru hedefler, bunun için doğru insanlarla iletişim, iletişimde doğru bir strateji, güven ve açıklık esasıyla yol almak. İşte tüm taraflar için verimli iletişimin temelleri.


Global Girişimcilik Haftası Özel Ödülü Ertuğrul Belen'e Verildi.
Global Girişimcilik Haftası Özel Ödülü Ertuğrul Belen'e Verildi

TARİH: 18.11.2012 | MECRA: İstanbul

TOYP En Başarılı 10 Genç Programı Finalistleri Açıklandı JCI Türkiye Genç Liderler ve Girişimciler Derneği tarafından bu yıl 18. kez düzenlenen TOYP - En Başarılı 10 Genç Programı'nın Türkiye finalistleri açıklandı.


Networking Söyleşi.
Networking Söyleşi

TARİH: 01.11.2012 | MECRA: Nurselen Tamer Blog

Etohum Ankara Speed Networking konferansı sonrasında blogger Nurselen Tamer'in Ertuğrul Belen ile gerçekleştirdiği Networking ve Girişimcilik üzerine yaptığı söyleşi: